Zachycovací postroje – ochranné prostředky proti pádu

Zajišťujeme prodej a servis ochranných prostředků proti pádu, které využijete pro práci ve výškách a hloubkách. Veškeré naše zachycovací postroje, tlumiče pádu a další protipádové prostředky jsou ověřené v nejnáročnějších podmínkách a splňují předepsané bezpečnostní normy. Vy tak získáváte jistotu, že s ochrannými prostředky proti pádu od nás, zajistíte maximální bezpečnost při práci ve výškách. Zachycovací postroje a další pomůcky získáte výhodně na www.hakcs.cz.

Proč technika proti pádu o nás:

  • Ověřené a certifikované ochranné prostředky proti pádu.
  • Výhodné ceny zachycovacích postrojů a příslušenství. Větu odstranit
  • Odborný záruční i pozáruční servis techniky proti pádu.
  • Pobočky v Praze a Ostravě – vždy snadno na dosah.
  • 20 let zkušeností v oboru.

Využijte ověřeného prodejce zachycovacích postrojů a dalších ochranných prostředků proti pádu. S výběrem správné techniky proti pádu vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás nyní.

20 let zkušeností v oblasti ochrany proti pádu z výšky

Společnost HAK CS se může pochlubit 20 letou tradicí s prodejem a servisem techniky proti pádu. Pro vás to znamená záruku kvalitních zachycovacích postrojů, kotvicích prostředků a dalších prostředků proti pádu. Navíc pro vás provádíme školení bezpečnosti práce ve výškách a pravidelnou kontrolu dodaných prostředků proti pádu. Díky tomu získáte jistotu, že práce ve výškách bude probíhat s maximální bezpečností a na zachycovací postroje se vždy budete moci 100% spolehnout. Navštivte www.hakcs.cz a dozvíte se víc.

Zachycovací postroje s různými typy uchycení

Zachycovací postroje se vyrábí v různých provedeních tak, aby zajistili maximální bezpečnost a zároveň neomezovaly pohodlí uživatele. V našem katalogu najdete zachycovací postroje se zádovými, hrudními, břišními a bočními úchyty a jejich různými kombinacemi. Navíc prodáváme speciální zachycovací postroje vhodné například pro práce v prostředí s nebezpečím výbuchu. Všechny zachycovací postroje můžete koupit v různých velikostech pro maximální pohodlí a funkčnost - Větu odstranit PRYČ. Vyberte si právě teď.