Systém CABLOC

Počet nalezených produktů: 9

Vertikální zajišťovací systém CABLOC - použití systému

Systém CABLOC je kolektivním zajišťovacím systémem proti pádu. Umožňuje pracovníkovi bezpečný pohyb po vertikále, při kterém má obě ruce volné a je zajištěn proti pádu za všech okolností. Jezdec CABLOC poskytuje pracovníkovi pevné uchycení po celé délce systému a zároveň je možné jej v kterémkoliv m ...

Vertikální zajišťovací systém CABLOC - technický popis, instalace

Použití:
- vertikálně
- volný posun podél lanka, ke kterému je systém trvale připevněn
- zajišťuje ochranu proti pádu při výstupech na vrcholy věží, sloupů, komínů apod.

Umístění lanka:
- napravo, nalevo nebo uprostřed žebříku v závislosti na jeho šířce, na ...

Ocelové lanko AC 308

Konstrukce a provedení lanka jsou voleny tak, aby splňovaly všechny požadavky - nosnost, pružnost, flexibilitu a dlouhou životnost.

Středový úchyt AC 320

Úchyt je použitelný téměř pro všechny způsoby instalací. Je instalován v max. vzájemné osové vzdálenosti do 10 metrů. Používá se v kombinaci s pryžovou koncovkou.

Vyvažovací závaží AC 323

Vyvažovací závaží zabezpečuje minimální předpětí lanka a umožňuje tak jezdci (AC 350) snadný pohyb po lanku. Používá se pro poddajné vertikální provedení tohoto zajišťovacího systému CABLOC.

Tlumič pádové energie AC 325

Tlumič pádové energie má za úkol pohltit energii vzniklou volným pádem a ochránit padajícího pracovníka a celý zajišťovací systém. Tlumič se instaluje na vrcholu žebříku a je určen k jednomu použití. Po zachycení pádu musí být vyměněn.

Napínák lanka s indikátorem přepětí AC 330

Napínák lanka slouží k vypnutí ocelového lanka a umožnňuje tak snadný posun jezdce po lanku. V některých případech je také možné použít doplňkového vyvažovacího závaží.

Horní úchyt pro lanko AC 340

Horní úchyt pro lanko je nezbytnou součástí systému, protože musí přenášet veškeré zatížení. Konstrukční provedení závisí na způsobu instalace, přičemž jsou k dispozici různé typy úchytů.

Jezdec CABLOC AC 350

Jezdec CABLOC spolehlivě chrání pracovníka proti pádu. Lze jej připnout pomocí karabiny přímo k zachycovacímu postroji. Je možné jej velmi snadno instalovat díky jeho odnímatelnosti z lanka. Jezdec má malou hmotnost a nebrání uživateli v pohybu.